Aktuality

Od Nového roku ordinujeme v nových prostorách

Datum publikování: 19. 12. 2009

+

Stávajícím i nastávajícím pacientům s potěšením mohu oznámit, že v Kopřivnici od začátku roku 2010 ordinujeme v nových prostorách. Nové prostory se nacházejí v budově MIDICAL CARE CENTRE (jedná o moderně rekonstruovanou budovu bývalého Městského úřadu v Kopřivnici, vedle budovy České spořitelny u kruhového objezdu). Nová ordinace bude v provozu od 4. 1. 2010 07:00 hodin. Ordinační hodiny budou zachovány v stávajícím rozsahu.

Stávajícím i nastávajícím pacientům s potěšením mohu oznámit, že od začátku roku 2010 v Kopřivnici ordinujeme v nových prostorách.   Nové prostory se nacházejí v budově  MEDICAL CARE CENTRE (jedná o moderně rekonstruovanou budovu bývalého Městského úřadu v Kopřivnici, vedle budovy České spořitelny u kruhového objezdu).  Nová ordinace bude v provozu od 4. 1. 2010 07:00 hodin.

Pacienti zde při poskytování zdravotnických služeb se setkají se všeobecným komfortem.  Pro léky a zdravotnický materiál nebudou muset chodit daleko, protože v přízemí budovy se nachází i lékárna.

K všeobecnému komfortu může přispět i již rok provozovaný a osvědčený objednávkový systém naší ordinace. Naše ordinace je zapojena od systému AKORD Všeobecné zdravotní pojišťovny. Hlavním principem systému AKORD je možnost objednávání ve zdravotnickém zařízení a v případě potřeby možnost objednání u specialistů, požádá-li o to pacient. Bez ohledu na to, že tento systém je určen pro pacienty Všeobecné zdravotní pojišťovny, naprosto stejné služby nezávisle na příslušnost k zdravotní pojišťovně poskytujeme všem pacientům. Každý návštěvník naší ordinace se může u nás objednat cestou našich webových stránek. U objednaných pacientů zaručujeme včasné ošetření. Samozřejmě ošetříme i ostatní pacienty .